Blog

Wie komt er ons team versterken?

Door: Bram Verstraete

Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Wij zijn op zoek naar een “B2B ICT sales advisor” om ons team te versterken.

Functieomschrijving

 • In nauwe samenwerking met de service engineers zal je de sales opvolgen
 • Bestaande klanten adviseren
 • Offertes opmaken
 • Commerciële acties uitwerken
 • Leads opvolgen
 • Optimaliseren van hard- en systeemsoftware bij bestaande klanten
 • Bewerken van nieuwe nichemarkten

Profiel

 • Ondernemende en proactieve master of bachelor
 • Bedrijfseconomische vorming of IT-background
 • Bij voorkeur initiële sales ervaring in een B2B-omgeving
 • Sterke interesse voor optimalisering van ICT-toepassingen

Aanbod

 • Een grondige interne opleiding
 • Een autonome groeifunctie met talrijke uitdagingen
 • Een klantgerichte teamspirit waarin service en “problem solving” centraal staan
 • Een solide KMO met lange termijn partnerships
 • Een marktconform salarispakket + bedrijfswagen

Interesse? Contacteer of stuur uw CV naar Verdonck Personeelsmanagement.

Verdonck.personeel@skynet.be

056/53 11 80

Nieuws

30 okt 2017
Word jij onze nieuwe collega?

Wij zoeken voor onmiddellijke indiensttreding een ICT INTERNAL ENGINEER. Kom meer te weten over de jobinhoud!

13 okt 2017
Bezoek ons op de Bedrijvencontactdagen 2017

Dit jaar zijn we opnieuw van de partij op de bedrijvencontactdagen in Kortrijk Xpo. Voor ons het ideale moment om samen met onze klanten terug te blikken op het afgelopen jaar. Zo geven wij u gratis advies en toelichting over de nieuwste trends in het ICT landschap die belangrijk kunnen zijn voor uw bedrijf. U kan ons vinden op stand nummer 4319 in hal nummer 4.

19 jun 2017
De 5 gouden regels van een goede basisbeveiliging

Surfen op het internet is de dag van vandaag zeker niet meer zonder risico’s. De explosieve groei van allerhande virussen, malware & phishing activiteiten zorgen ervoor dat we kwetsbaarder zijn dan ooit. Iedere dag worden er nieuwe potentiële virussen en andere dreigingen ontwikkeld om uw gegevens te stelen en zo te misbruiken. Gezien we bijna constant verbonden zijn met het internet, stijgt ook het risico om ten prooi te vallen aan de cybercrimineel van 2017. Hoe bescherm ik mij nu tegen deze wanpraktijken en waar moet ik voor opletten? Wij helpen je op weg met de 5 gouden regels om een sterke basisbeveiliging op te zetten.

12 jun 2017
Kiezen tussen LCD of LED technologie voor uw projectoren?

Het kiezen van de juiste technologie voor uw nieuwe projectoren kan moeilijk zijn gezien de diverse modellen en verschillende technologieën die vandaag beschikbaar zijn. Zo heeft u de keuze uit LCD, DLP en LED / Laser, maar wat is nu de beste optie voor uw school? Wij maakten de proef op de som door een vergelijking te maken van de 2 meest voorkomende systemen en kwamen tot een conclusie en duidelijke winnaar.